Secret Necklace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

!Susuzluk Savaşı!

2 posters
YazarMesaj
Emmett Cullen
Bakanlık Müsteşarı / Vampir
Emmett Cullen

Tarafı : Karanlık
Gerçek İsim : ..?

!Susuzluk Savaşı! Empty
MesajKonu: !Susuzluk Savaşı!   !Susuzluk Savaşı! Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 4:18 pm

Emmett sokaklarda ilerliyordu herşeyden kırmızı gözleriyle etrafa bakıyordu.İnsnlar korkuyla ondan uzaklaşıyordu.Dilini dişlerinde dolaştırıyordu.Boğazı çok ama çok feci bir şekilde yanıyordu.Susamıştı.Bugün menüde farklı şeyler vardı.Bugün bir insan deniyecekti.Adımlarını ormana attı.Biraz ilerleyince ayağını altındaki yapraklar hışırtı çıkarıyordu.Etraf çok sessizdi.Nasıl oluyorsa bu hışırtı sessizliği iyice pekiştiriyordu.Sessizlik birden kendini sert bir rüzgar sesine verdi.Çok hızlı koşuyordu.Her şeyden hızlı.Özgürlük bunun gibi bir şeydi.Ağaca müthiş bir hızlı tırmandı.Ve etraftaki bütün kokuları içine çekti.İşte bir insan kokusu.Mükkemmel bir fırsattı.Tek başına yalnız,savunmasız,acınacak bir insan.Hemen 200-300 metrelik ağaçtan aşağı atladı.Tek bir hasar almadan yere indi.Ve tekrar koşmaya başladı.Rüzgar yüzünü sertçe tokatlıyordu.Göğsündeki hırıltılar gök gürültüsü gibi sert çıkıyordu.Biraz daha hızlandı artık hiç bir şey hemde hiç birşey onu göremezdi.İnsanı buldu sanki gözleri çalışmıyordu.

Sadece koku ahh o müthiş koku Emmett'i büyülüyordu.Boğazı kavruluyordu.Sanki boğazında yangın çıkmıştı.Birden insanın etrafında çok hızlşı turlar atmaya başlamıştı.Sert esintiler insanın saçlarını dalgalandırıyordu.Bu Emmett'i iyice kudurttu.Ve inanı tek eliyle kaptı.Son hızıyla ormanın karanlık köşesine geldi.Elindeki insan nefes alamıyor gibiydiAma nefes alışverişlerini duyuyordu.Yavaşlıyordu.Birden durdu.Kalp atışları çok çok hızlı atıyordu insanı yere bıraktı.İnsanın kollarını iki yana açtı ve ağzı insanın boynunu arıyordu bulduğunda tam dişlerini geçirecekken bu kişinin kim olduğunu anladı lanet olsun bu bu hemen dudaklarını kıpırdattı:

"Burdan hemen uzaklaş" dedi.Bu kişi Bella'ydı bu işleri çok zora sokmuştu.
Marie Isabella Swan
Admin/Mitoloji&İksir Profesörü/Ravenclaw B.S/Hogwarts Müdiresi
Marie Isabella Swan

Tarafı : Aydınlık
Rp Partneri : *** Edward Cullen ***
Gerçek İsim : Kardelen

!Susuzluk Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: !Susuzluk Savaşı!   !Susuzluk Savaşı! Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 4:33 pm

Ormanda gezintiye çıkmıştı. Son zamanlarda hiç dışarıya çıkamıyordu. Hava kapalıydı ve yağmur yağacakmış gibi duruyordu. Keşke çıkmasa mıydı acaba? İyice derinliklere doğru yürüdü. Havada rüzgar olmamasına rağmen sadece kendisi etrafına esinti vardı. Soğuk, sert bir esinti...

Etrafında döndükçe Bella da dönüyordu. Ne olduğunu anlayamadan birden kolunda bir el hissetti ve kendisini ormanın en köşe bucak yerine götürmeye başladı. Nefesi kesilmişti. Bayılacak gibi olmuştu. Kendisini kimin götürdüğünü bilmiyordu. En sonunda bir yerde durdu ve Bella'yı yere yatırdı. Korkudan gözlerini kapatmıştı. Açmaya korkuyordu. Neyle karşılaşacağını bilmiyordu. Boynunun ve kulağının orada soğuk bir nefes hissetti. Gözlerini daha çok sıktı. En sonunda bir ses duydu.

"Buradan hemen uzaklaş."

Bella şaşkın bir halde gözlerini yavaşça açarak karşısına baktı. Bu Emmett'dı. Neden böyle bir şey yapmıştı aklı almıyordu bir türlü.

"Emmett? Sen..sen n'apmaya çalışıyorsun* Üstelik hayır gitmicem."
Emmett Cullen
Emmett Cullen

!Susuzluk Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: !Susuzluk Savaşı!   !Susuzluk Savaşı! Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 4:43 pm

Emmett neye uğradığını şaşırmştı.Kendini tutuyordu.Çok zorlanıyordu.Bella'yı öldürmek istemiyordu.O kardeşinin sevgilisiydi.Elini ağzına götürdü ve çekerek konuştu:

"Bella hemen gitmelisin hemen uzaklaş burdan" dedi.Neden bu kadar inatçıydı Bella ölmek mi istiyoru.Bu kadar değişik bir olay yaşadıktan sonra neden kaçmıyordu.O kadar zorlanıyorduki yaslandığı koskocaman ağaç bir anda yere devrildi.Emmett kendini tutamıyordu.Birden Bella'nın üstüne zıpladı.Dişleri Bella'nın boynuna değimşti.Tek gereken şey.Ufacık bi baskı uygulamak. Zorlanıyordu.Çenesi titryordu.Ayağa kalktı.Bella ayağa kalkınca Bella'ya bakarak:

"Bella şu anda çok tehlikeliyim" dedi.Ve tekrar mükemmel ses tonuyla:

"Bunu senin yanında yapmk istemezdim" dedi.Ve yanında koşan geyiği bir harekette tutarak yere devirdi.Ve dişlerini boynuna geçirdi.Akan kanı içiyordu.Menü yine aynıydı.Boğazı serinlemeye başladı.Birazda olsa susuzluğu diniyordu.Ve hayvanın kanı bitince arkaya itti ayağıyla ardından dudakları kıpırdadı:"Bella lütfen bir şey sorma ve bundan kimseye hemde hiç kimseye söz etme" dedi.Ve gözleriyle onu incelemeye başladı.Zorlanıyordu fakat önceki kadar değil.

En son Emmett Cullen tarafından Salı Ekim 27, 2009 3:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Marie Isabella Swan
Marie Isabella Swan

!Susuzluk Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: !Susuzluk Savaşı!   !Susuzluk Savaşı! Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 5:05 pm

"Bella hemen gitmelisin, hemen uzaklaş buradan."

"Hayır hiç bir yere gitmeyeceğim. Herşeyi öğrenmek istiyorum."

Daha sonra Emmett bir ağaca yaslandı ve ağaç kökünden yere devrilmişti. Bir anda Emmett'ın o kıpkırmızı ateş gibi gözleriyle göz göze geldi ve Emmett Bella'nın üzerine zıpladı ve dişleri Bella'nın o yumuşak, pürüzsüz tenine değdi. Vazgeçerek ayağa kalktı. Ardından -zor da olsa- Bella'da ayağa kalktı.

"Bella şu anda çok tehlikeliyim"

Sürekli yere bakıyordu. Ardından ağzından bir cümle daha çıktı.
"Bunu senin yanında yapmak istemezdim."
Yanından geçen bir geyiği hızlıca yakaladı ve işkenceyle yere yatırarak boynunda kanını emmeye başladı. Bella yerdeki geyiğe ve Emmett'a şaşkınlıkla bakıyor, o an gitmek, kaçmak istese de bunu yapmak istemiyordu. Geri geri adımlar atmaya başladı. Ardından ağaca yavaşça sırtı değdi. Hala Emmett'ın geyiğin kanını emişini izliyordu hayretle...
Emmett Cullen
Emmett Cullen

!Susuzluk Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: !Susuzluk Savaşı!   !Susuzluk Savaşı! Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 5:23 pm

Emmett ayağa kalktı.Bella'nın geriye adım attığını gördü.Sırtıağca çarpmıştı.Anlaşılan çok korkmuştu.Her şeyi bilmeyi istiyordu.Bilmelimiydi.Ne yapması gerektiğini bilmiyordu.Çok hızlı bir şekilde düşündü ve bir cevap bulamadı.O an birışık demeti Emmett'in yüzüne çarptı.Ve birden ortalığa parılılar ışıltılar saçılmayabaşladı.gökkuşağı gibi vücudu hem dikkat çekiyor hemde ışıldıyordu.İşte bu işleri tamamiyle zorlştırmıştı.Ne diyecekti.Eğer yanından gitseydi bunu diğer insanlara anlatırdı.Bir anda bir kükreme bir hırıltı.Ve zıplama sesi Bella'nın üstüne doğru sıçrayan bir dağ aslanı.Emmett çok hızlı bir şkilde davrandı ve konuştu:

"Bella yere eğil" sesi yankı yapmıştı.Dört bir yanda çınlıyordu.Çok kuvvetli bir sıçrayışta aslanı yakaladı ve yere çarptı.Aslan Emmett'in kokusundan rahatsız olmuştu tam kaçıyrduki.Emmett tek eliyle onu yere çarptı.Ve dişlerini boynuna geçirdi.Kan boğazından aşağı akıyordu.İşte bu duygu mükemmeldi.Sanki hiç bir şey olmamıştı.Boğazı hiç yanmıyord.Aksine serinliyordu.Bir insanın çok terleyipte soğuk su içtikten sonra içinde oluşa o güzel keyif kadar müğkemmedi ondan dahada iyidi.Bir anda boş çekme sesleri.Aslanın kanı bitmişti.Ayağı kalktı:

"Bak Bella bugün çok fazla aşırı derecede şey gördün lütfen bir şey sorma bunu sana sölemesi gerkenin ben olduğumu sanmıyorum" dedi ve başını iki yana salladı.Gözlerinin kırmızılığı hafiften gitmişti.Bella'yı inceliyordu.Yere oturmuştu.Ayağa alktı ve şaşkın bir şekilde Emmett'in yanına geldi Emmett çok şaşkın bir şekilde ne yaacağını bekliyodu.Yanına yaklaşması pek hoş olmazdı ölmek istemiyorsa eğer...

En son Emmett Cullen tarafından Salı Ekim 27, 2009 3:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Marie Isabella Swan
Marie Isabella Swan

!Susuzluk Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: !Susuzluk Savaşı!   !Susuzluk Savaşı! Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 5:39 pm

Geyiğin kanını bitirdikten sonra ayağa kalktı Emmett. Daha birşey söyleyemeden Emmett'a çarptı. Bu bir dağ aslanıydı. Havada ise güneş çıkmaya başlamıştı. Güneş ışınları tamamen Emmett'a doğru gidiyordu. Emmett'ın yüzü bir elmas gibi parıldıyordu. Emmett çevik bir hareketle aslanı yakalyıp yere yatırmaya davranırken "Bella yere eğil!" dedi ve aslanı yere yatırarak kanını içmeye başladı. Bella ise o anda n'apacağını bilemedi ve Emmett'ın dediğini yaptı.

Emmett kanı içtikten sonra ayağa kalktı.
"Bak Bella bugün çok fazla aşırı derecede şey gördün lütfen bir şey sorma bunu sana sölemesi gerkenin ben olduğumu sanmıyorum"
Bella ayağa kalkarak Emmett'a ağır bir şekilde yaklaşmaya başladı. Gözleri yavaş yavaş sarıya dönüşüyordu. Bella yavaşça işaret parmağını Emmett'ın şakaklarına götürdü ve çenesine kadar hafif ve yavaş bir dokunuşla çenesine kadar kaydırdı. "S-seen.. el-elmas gibisin." Emmett'a hayranlıkla bakıyordu. Aklı yerinde değildi sanki...
Emmett Cullen
Emmett Cullen

!Susuzluk Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: !Susuzluk Savaşı!   !Susuzluk Savaşı! Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 6:02 pm

Emmett kendisine çok hafif dokunan sıcak parmağı vücudunda hissetti.Donmuştu Bella'nın söylediklerini dikkatle dinliyoprdu.Sesinde endişe,korku ve hayranlık vardı.Neden böyl bir şe olmutu.Keşke hiç avlanmaya gelmesydi bugün.Yavaşça bir adım uzaklaştı ve ağzını kıpırdattı:

"Bak Bella ben senin için çok tehlkeliyim her zaman ölüm riskin var her zaman her dkika seni bulmak o kadar zor değil hatta hiç değil.Sen çok hassasın senin ırkındakiler" dedi.Yavaş yavaş her şey ortalıpa çıkıyordu.Bu arada güneş ışıklarını geri çekmişti.Tekrar dudaklrını kıpırdatarak:

"Bella tek bilmen gereken bu biz senin için tehlikeliyiz inan bana seni daha önceden tanıyor olmasaydım şu anda belkid yerde cansız bedenin yetıyor olacaktı" dedi.Ve olduğu yerde donmuş bir şekide beklemeye devam etti...
Marie Isabella Swan
Marie Isabella Swan

!Susuzluk Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: !Susuzluk Savaşı!   !Susuzluk Savaşı! Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 6:09 pm

Hafif irkilerek geri çekildi Emmett. "Bak Bella ben senin için çok tehlkeliyim her zaman ölüm riskin var her zaman her dkika seni bulmak o kadar zor değil hatta hiç değil.Sen çok hassasın senin ırkındakiler." Kafası bayağı karışmıştı Bella'nın. Hiçbir şeyi çözemez olmuştu artık kafası.
"Bella tek bilmen gereken bu biz senin için tehlikeliyiz inan bana seni daha önceden tanıyor olmasaydım şu anda belkid yerde cansız bedenin yetıyor olacaktı."
Bella, tereddütlü bir şekilde konuştu:
"Ben...şey, Ed-edward'ı bulmalıyım..."
Arkasına bile bakmadan oradan hemen uzaklaşmaya çalıştı. Arkasını döndüğünde Emmett, minnacık gözünüyordu. Önüne dönerek yoluna hızlıca devam etti. Bu olanları Edward'a anlatması ve gerçeği bilmesi gerekiyordu.

!Susuzluk Savaşı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» -"Susuzluk"-