Secret Necklace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Esmeralda Mcleggon

2 posters
YazarMesaj
Esmeralda Mcleggon
Seherbaz
Seherbaz
Esmeralda Mcleggon

Tarafı : Z.A.Y
Rp Partneri : -yok-/-Aranıyor-
Gerçek İsim : Çiğdem

Esmeralda Mcleggon Empty
MesajKonu: Esmeralda Mcleggon   Esmeralda Mcleggon Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 12:50 pm

''Çok güzel bir sabahtı.Güneş altın gibi parıldıyordu.Rüzgar şevkatle ortalığı okşuyordu.
Jack hızlı adımlarla Diagon Sokağına girdi.Kuyruğu kopmuş bir tilki gibi acele acele çay dükkanına doğru gitti.Hemen çay dükkanına girip bir masaya oturdu.Çok sabırsızdı.Birini bekliyor gibiydi.AAs sonra kapıdan içeri bir kadın girdi.Bu kadın Medussa'ydı.Hemen Jack'in bulunduğu masaya oturdu.Jack:
Ne oldu Medussa sen beni boşuna aramasın?Yolunda gitmeyen bişey mi var?''

Medussa aslında bir ölümyiyendi.Ancak Yoldaşlıktakilere sanki iyi taraftaymış gibi davranıyordu ve hiç biri de birşey anlamıyordu.Medussa çay dükkanına Karanlık Lord'un yanından geliyordu.Onun emrettiği şeyleri yerine getirecek,Yoldaşlığı tuzağa düşürecekti.

''Jack biraz önce bir haber aldım.Ölümyiyenlerle ilgili.Aldığım haber Karanlık Lord'un Gringotts'a saldırıp bankayı ele geçireceği konusunda ve bence bu kesinlikle doğru.Ama işin garip tarafı yalnızca Karanlık Lord'un saldıracağı konusunda.Sanırım artık müritlerine yeterince güvenmiyor.Ne dersin?''

''Jack biraz afallamış görünüyordu.Birkaç saniye hiç cevap vermden öylece durdu.Meduusa'nın dedikleri gerçek olamazdı.aKaranlık Lord buna nasıl cesaret ederdi?Hem de tek başına!

Bu olanasız!Nasıl cesaret edebilirki.Ve yanlız başına ha!Mutlaka önlem almamız lazım.Belki tuzakta olabilir sen ne dersin Medussa?

Tuzak olduğunu düşünmüyorum.Ayrıca sende takdir edersin ki burada Karanlık Lord'dan bahsediyoruz.

Sence onu kaç kişiyle alt ederiz?

''Aslında bin kişi olsak ve o bin kişi beceriksiz olsalar.Yine alt edilemez.O yüzden çok yetenekli kişiler gerek.Sen nedersin?

Ben öyle olduğunu düşünmüyorum.Çünkü hatırlarsan bir zamanlar Karanlık Lord'da yenilmişti.
Tüm gücünü kaybetmişti ve biliyorsunki neredeyse bir parazit konumuna düşmüştü.Bence bu seferde aynı şey olabilir.

Sen,ben ve yanımıza 2 kişi alırsak bence onu bu sefer yenebiliriz

''Ozaman kaybederiz.Bize savunma ve saldırı gücü gerek.4 kişi ile bir kurt bile avlayamassın.Ama karanlık Lord'un hortkuluk yapmadığını nerden biliyorsun?''

Hortkuluklar yok edildi.Sorun yok yani.Hadi ama Sihrine ve Kendine hiç güvenmiyormusun Jack.
Karşındaki kişi Karanlık Lord bile olsa 4 kişiye karşı zafer kazanma şansı sence kaçtır?

Kendine olan güvenini artırmalısın Jack.

Ama bu hafife alınamaz Medussa.Geçmişte çok hata yaptık.Bunlar bidaha yaşanmamalı.Hemen bakanlığa bir patronus yolla.Yardım çağır.Herşey buna bağlı ben Gringotts'a giderim.

sen Karanlık Lord'u 4 kişi yenemeyiz diyorsun ama Gringotts'a tek başına gitmekten söz ediyorsun.Nasıl olucak bu iş söylermisin bana?

Medussa!Kendine gel.Gringotts'ta sadece ben yokum.Cin Cüceler ve başka seherbazlarda olucak.Ama desteğe ihtiyacımız var.Hemen git.Hadi çabuk ol.

Seherbazlarmı?Hangi seherbazlardan söz ediyorsun Jack?
Cincücelere gelince bize yardım ederlermi sanıyorsun?
Unutmaki cincüceler şu sıralar bize karşı epeyce bir düşmanlık ve kin besliyorlar

Ozaman bakanlığa beraber gideriz.Ama son zamanlarda iyice garipleşmeye başladın Medussa.Birşey saklamıyorsun değil mi?

Ne sakladığımı veya ne saklayabileceğimi düşünüyorsun Jack?
Ne yani artık bana güvenmediğini mi söylemeye çalışıyorsun?

Bilmiyorum.Senin bu davranışların beni tedirgin ediyor.Neden sadece bana haber verdin ki?Tüm yoldaşlığı toplayabilirdin.Karanlık Lord'u 4 kişi yenebiliriz diyorsun.Karanlık Lord'un tek geleceğini söylüyorsun.Şüphelenmeye başlıyorum.

Eh ohalde şüphelenmeye devam et Jack.Peki yoldaşlık için neler yaparsın Jack?

Mesela onlar için canını verirmisin?Onlar senin için bu kadar değerlimi?Canını verebilecek kadar?

İyilik için neler yaparsın Jack?Ha,söylesene?

Medussa!Karanlık Lord bizi burda öldürürse boşuna ölmüş olacaksın.Kime ne faydan olmuş olacak!Beni dinle şimdi bunu bırakalım bakanlığa gitmeliyiz.

Sen gidebilirsin Jack.Birşeyi unutuyorsun.O Karanlık Lord'sa bizde bugüne bugün Büyücülük Dünyası'nın en güçlü büyücülerindeniz.Eğer kendine hiç güvenmiyorsan büyücülük adına leke sürmenin ne anlamı var Jack?

Madem kendine ve gücüne hiç güvenmiyorsun ozaman git ve o iğrenç,pis muggle'larla yaşa Jack!

Medussa!Kendine gel!Tamam senin dediğin gibi yapalım.Ama karanlık Lord'u hafife alma diyen sendin.

Peki.
Ohalde hazırlan Jack.Kendine olan güvenini tam olarak topla.Sen kendine güvenmezsen kimse sana güvenemez.
15 dakika içinde buranın önünde ol tekrar.

Çok küçük bir işim var halletmem gereken.15 dakika sonra buradayım.

Tamam.Seni burda bekliyorum.
Ama sakın geç kalma.

İşte geldim.Hazırmısın Jack?
Bakalım neler olacak?Olacaklarla yüzleşebilecek kadar cesurmusun şuanda??

Evet Medussa.Hazırım hadi başlayalım.Ama yinede şüpheliyim.

Şüphelenecek birşey yok Jack.
Bunu da halledeceğiz eminim bundan.

Gringotts'a Medussa,Jack ve yanlarında iki kişiyle birlikte giderler.Ancak orada Jack ve diğer iki kişiyi onlar için kötü bir sürpriz beklemektedir.

Jack Hogwarts okulunun müdürüdür.Hogwarts bu günden itibaren Karanlık Tarafın eline daha kolay bir şekilde geçebilecektir.

Jack ve Medussa beş saat kadar beklediler.Ama ortalıkta karanlık Lord'dan eser yoktu.

Medussa, sanırım yanlış istikbarat almışsın.Karanlık Lord'un geleceği falan yok.Ben gidiyorum.İstersen sen kal.Gidersen ben buraya nöbetçi çağırırım.

Ne oldu bakıyorum da çabuk pes ettin Jack.

Medussa bunları söylerken tepeden aşağıya karanlık siluetler inmekteydi.

İşte geliyorlar.Asanı yakınında tutsan iyi olur Bay Çabuk Pes Eden!
Şimdi sırası değil Medussa.

Jack bunu dikten sonra asasını karanlık sureta doğru tutup bağırdı:

''Atascauncil''

Asasından yeşil kıvılcımlar fırlayarak karanlık surete gitti ve etrafını sardı.Karanlık surete yeşil kıvılcım lar fırlatıyordu.
İşte Jack beklediğimiz kişi geliyor.Onunla yüzleşebilecek kadar cesurmusun yoksa bana mı bırakırsın?

Bu sırada Karanlık Lord onlara doğru kayarcasına ilerlemekteydi.Medussa ne yapacağını biliyordu.Tabi Karanlık Lord'da.

Medussa Jack'in hiç beklemediği bir anda haykırdı:

''Everte Statum''

Jack bu darbeden kılpayı kaçabildi.Ondan sonra hiddetle Medussa'ya dönüp haykırdı

Evlacta Retactum!

Medussa'da Jack'in büyüsünden enaz onun kendi büyüsünden kaçabildiği bir ustalıkla kaçtı ve hemen haykırdı:

''Aqua Erecto''

Büyü Jack in ayağına geldi.Jack ayağı sıvılaşmaya başlıyordu.Jack hemen asasını ayağına götürerek bağırdı.

Lavuara Stora

Ayağı tekrar eski haline dödü.Hemen Medussa'ya dönüp bağırdı

Carpe Aeracte Confüga Lacoratima

Medussa zorlukla kurtuldu Jack'in büyüsünden.Bu arada Karanlık Lord'da onları izliyordu.Medussa Haykırdı:

''Ascendio''

Jack yerden metrelerce yükseğe sıçradı yere düşmeden önce Medussa Tekrar haykırdı:

''Petrificus Totalus''

ama Jack son anda bağırabildi

Protego Unnnsana

Böylece büyüyü etkisiz hale getirdi.Asasını tavana doğru çevirdi ve bağırdı

Configo!!

Tavan çökmüştü hepsi taşların altında kalmışlardı.

Ya da Jack öyle sanıyordu.
Medussa son anda tavan çökmeden önce kurtulmayı başarmıştı ve son anda bir büyü atarak Jack'i etkisiz hale getirmişti.

Medussa şimdi Karanlık Lord'un yanında duruyor,Jack ise yerde yatıyordu.

Karanlık Lord Medussa'ya nekadar iyi bir iş çıkardığını söylüyorduki Medussa Tekrar konuştu:

''Eee Jack şimdi ne yapacaksın?''
Jack hiçbir şey demeden biraz durdu.Sonra kafasını kaldırıp''Ya sen Medussa?''Bunu söylemesiyle beraber taşların içinden dev bir ejderha çıkıp Medussa'nın üstüne saldırdı.

İşte tam da bu sırada Karanlık Lord devreye girdi ve Medussa'yı son anda kurtarıp Jack'i etkisiz hale getirdi ve Medussa'ya:

''Evet Medussa yapacağın şeyi biliyorsun.Bitir artık bu işi iyice sıkılmaya başladım.'dedi.

Medussa Karanlık Lord'un önünde eğilerek selam verdi ve Jack'e döndü:
''Eee Jack bu sefer köşeye sıkıştın.Sonuna Hazırlan ''dedi

Jack'in yaptığı savunma büyüsü haa etkisini gösterdiği için jack hala haraket edebiliyordu.Medussa asasını ona doğru uzatınca o büyüsünü yapmadan asasını kendine çevirip bağırdı.

Teleportya Gila

Ve ortadan kayboldu.

Medussa onun nereye gittiğini biliyordu.Tabiki Hogwarts Okuluna.
Karanlık Lord ile birlikte okula gittiler ve Jack'i orda buldular.

Karanlık Lord oldukça hiddetliydi ve Jack'i yeniden etkisiz hale getirdi ve Medussa'ya ne yapması gerektiğini bildiğini söyledi ve Medussa Asasını kaldırarak haykırdı:

''Avada Kedavra''

Ve Jack ölmüştü.Karanlık Güçler kesin bir zafer kazanmıştı.Jack Marner artık yaşamıyordu ve hem bakanlık hemde Hogwarts okulu Karanlık Tarafın eline geçmişti.

Tam o anda içeri seher bazlar girdi.Karanlık Lord onları görünce hemen gitti.Medussa şaşırmıştı.Seherbazlar asalarını ona doğru tutup bağırdılar

Sersemlet

Tüm büyüler Medussa bayılmıştı.Askabana götürülmek üzere tutuklandı.

Medussa seherbazlar tarafından yakalanmıştı.Yakalanışından 1 hafta sonra çıktı azkabanda çünkü bakanlık Karanlık Güçlerin elindeydi.

Karanlık Lord Medussa'yı okulun başına müdür olarak atadı.Jack artık yoktu ve okul düzeni tamamen değişmişti.Zay üyelerinin okul üzerindeki etkisi kalkmıştı.
Ve yakında tüm büyücülük dünyasıda Karanlık Güçlerin eline geçecekti.Bu artık kesindi.

Not:Bu rp kendi sitemde yaptığım anlaşmalı bir Rp'dir şuan elimde başka Rp olmadığı için bunu koyuyorum.
http://sectumsempra.eniyiforum.org
Valeria E. Cynthia
Admin/Muggle Araşt. Profesörü/Slytherin B.S
Admin/Muggle Araşt. Profesörü/Slytherin B.S
Valeria E. Cynthia

Tarafı : Yoldaşlık
Rp Partneri : Sean Q'Néill
Gerçek İsim : Beyza

Esmeralda Mcleggon Empty
MesajKonu: Geri: Esmeralda Mcleggon   Esmeralda Mcleggon Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 4:18 pm

Kurgu ^ 22 puan
Betimleme ^ 22 puan
İmla Kuralları ^ 20 puan
Renklendirme ^ 9 puan
Uzunluk ^ 15 puan

Toplam: 88 puan

' Bundan sonraki rp'lerinde dikkat etmen gereken bazı yerler var . Paragrafları bu kadar kısa tutmamalısın ve konuşma renkleri anlatımdan farklı olmalı . '
http://secretnecklace.yetkinforum.com

Esmeralda Mcleggon
1 sayfadaki 1 sayfası